Fairtrade - Het Grootste Protest-


Jessa Wildemeersch steunt Fairtrade en speelt mee in de Fairtrade spot!

Laat je inspireren en maak de activist in je wakker! https://www.youtube.com/watch?v=VwsQltU_D38

Maak de activist in je wakker! Sluit je aan bij het #GrootsteProtest en strijd mee voor een eerlijk inkomen voor iedereen! Fairtrade Belgium organiseert het grootste protest ooit gezien in België, tijdens de Week van de Fair Trade. Alle Belgen laten hun stem horen voor een leefbaar inkomen voor iedereen. Omdat nog steeds 1 op 9 mensen onder de armoedegrens leeft, drie vierde daarvan boerenfamilies zijn, en we dit direct kunnen linken aan onze consumptiepatronen.



 
datetitletimelocation
Mon 23-10-2017 WAITING  21:00 Théatre Célestine, Lyon
Tue 24-10-2017 WAITING  19:00 Théatre Célestine, Lyon
Mon 19-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Tue 20-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Wed 21-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekeren
Fri 23-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:30 Vrijetijdscentrum De Schelde, zandvliet
Thu 29-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:30 CC De Lijsterbes, Kraainem
Sat 31-03-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 CC Nova, Nazareth
Thu 12-04-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 c.c. Belgica, Dendermonde
Fri 20-04-2018 L'étude (nu slaat de chaos toe)  20:00 Rataplan, Borgerhout
more (16 upcoming dates)