theater

van en met: Sien Eggers, Sofie Palmers & Jessa Wildemeersch.

Drie vrouwen ontmoeten elkaar en wagen zich aan een studie over Shakespeare. 
Ieder heeft hier zo haar eigen reden voor.
Ze drinken wijn. Verliezen zich in taal en onderzoeken Shakespeares vrouwenrollen in zichzelf, gaande van Lady Macbeth, tot de getemde feeks, van Portia tot Ophelia. 
Naarmate de studie vordert vermengen de levens van de drie vrouwen zich steeds meer met de rollen van Shakespeare en omgekeerd, met alle gevolgen van dien…

‘All the world’s a stage, And all the man and woman merely players: They have their exits and their entrances, And one man in his time plays many parts.’,  As You Like It, Shakespeare. 

Kom kijken en laat je meevoeren door Eggers (Eigen Kweek, De Koe, Het Gevolg), Wildemeersch (Het Nieuwstedelijk, The Actors Studio, New York, De Kavijaks) en Palmers (Skagen, De Koe, De Helaasheid Der Dingen), drie rasactrices die hun krachten bundelen in deze wervelende Shakespeare-trip. 


CREDITS:

Concept: Jessa Wildemeersch ism. Sofie Palmers  en Sien Eggers.

Tekst en spel: Sien Eggers, Sofie Palmers en Jessa Wildemeersch naar William Shakespeare

Coaching dramaturgie: De Koe

Productie: JESSA (les yeux bleus vzw) ism Sofie Palmers (vzw Palmers&Pierlet) in co-productie met 30CC.

Met de steun van Provincie Vlaams-Brabant, De Vlaamse Gemeenschapscomissie Brussel, De Stad Leuven, CC Strombeek, CC Halle, CC Diest, Het Kaaitheater en GC De Kriekelaar, Bronks, De Koe, GC De Markten

Boeking: Thassos vzw
 
© www.jessa.be
© www.jessa.be
© www.jessa.be
© www.jessa.be
© www.jessa.be
titledatetimelocationtickets & info
1. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 01-06-2018 20:00 c.c. Merksem, Merksemwww.ccmerksem.be
2. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 31-05-2018 20:00 c.c. De Herbakker, Eeklowww.ccdeherbakker.be
3. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 09-05-2018 20:00 CC De Kaekelaar, Schotenhttps
4. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 05-05-2018 20:00 Het Bedrijf, Oostduinkerkewww.hetbedrijf.be
5. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 28-04-2018 20:00 cc de stroming, berlarehttp
6. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 21-04-2018  c.c. Mortsel, Mortselwww.mortsel.be
7. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 20-04-2018  Rataplan, Borgerhout
8. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 12-04-2018  c.c. Belgica, Dendermondewww.ccbelgica.be
9. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 31-03-2018 20:00 CC Nova, Nazarethhttps
10. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 29-03-2018  CC De Lijsterbes, Kraainemhttps
11. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 23-03-2018  Vrijetijdscentrum De Schelde, zandvliethttps
12. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 21-03-2018 20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekerenhttps
13. L'étude (nu slaat de chaos toe) Tue 20-03-2018 20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekerenhttps
14. L'étude (nu slaat de chaos toe) Mon 19-03-2018 20:00 Ekerse Theaterzaal, Ekerenhttps
15. L'étude (nu slaat de chaos toe) Tue 03-10-2017 12:40 Bozar, Brusselwww.bozar.be
16. L'étude (nu slaat de chaos toe) [dernière]Sat 27-05-2017 20:15 c.c. Lokeren, Lokerenwww.lokeren.be
17. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 24-05-2017 20:15 c.c. De Ster, Willebroekwww.willebroek.be
18. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 20-05-2017 20:30 CC 't Vondel, Hallewww.vondel.be
19. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 19-05-2017 20:00 c.c. Het Gasthuis, Aarschotwww.aarschot.be
20. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 18-05-2017 20:00 GC DE Kluize, Oosterzelewww.oosterzele.be
21. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 17-05-2017 20:30 c.c. Strombeek, Grimbergenwww.ccstrombeek.be
22. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 13-05-2017 20:15 GC Steenovenwww.steenoven.herzele.be
23. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 12-05-2017 20:30 c.c. Gildhof, Tieltwww.tielt.be
24. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 11-05-2017 20:30 c.c. Vilvoorde, Vilvoordewww.applaus.be
25. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 10-05-2017 20:15 GC Hoogstraten, Hoogstraenwww.gchoogstraten.be
26. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 06-05-2017 20:30 c.c. De Ploter, Ternatwww.ccdeploter.be
menu | >>