theatre

Sien Eggers, Sofie Palmers & Jessa Wildemeersch.
Drie vrouwen ontmoeten elkaar en wagen zich aan een studie over Shakespeare. 
Ieder heeft hier zo haar eigen reden voor.
Ze drinken wijn. Verliezen zich in taal en onderzoeken Shakespeares vrouwenrollen in zichzelf, gaande van Lady Macbeth, tot de getemde feeks, van Portia tot Ophelia. 
Naarmate de studie vordert vermengen de levens van de drie vrouwen zich steeds meer met de rollen van Shakespeare en omgekeerd, met alle gevolgen van dien…

‘All the world’s a stage, And all the man and woman merely players: They have their exits and their entrances, And one man in his time plays many parts.’,  As You Like It, Shakespeare. 

Kom kijken en laat je meevoeren door Eggers (Eigen Kweek, De Koe, Het Gevolg), Wildemeersch (Het Nieuwstedelijk, The Actors Studio, New York, De Kavijaks) en Palmers (Skagen, De Koe, De Helaasheid Der Dingen), drie rasactrices die hun krachten bundelen in deze wervelende Shakespeare-trip. 


CREDITS:
Concept: Jessa Wildemeersch ism. Sofie Palmers  en Sien Eggers.
Tekst en spel: Sien Eggers, Sofie Palmers en Jessa Wildemeersch naar William Shakespeare
Coaching dramaturgie: De Koe
Productie: JESSA (les yeux bleus vzw) ism Sofie Palmers (vzw Palmers&Pierlet) in co-productie met 30CC.
Met de steun van De Stad Leuven, CC Strombeek, CC Halle, CC Diest, Het Kaaitheater en GC De Kriekelaar.
Boeking: Thassos vzw
 
titledatetimelocationtickets & info
1. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 06-05-2017 20:30 C-Mine, Genkwww.c-minecultuurcentrum.be
2. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 04-05-2017 20:30 CC Den Amer, Diestwww.ccdiest.be
3. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 03-05-2017 20:30 CC De Velinx, Tongerenwww.develinx.be
4. L'étude (nu slaat de chaos toe) Tue 02-05-2017 20:15 CCI Het Perron, Ieperwww.acci.be
5. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 29-04-2017 20:30 De Vieze Gasten, Gentwww.deviezegasten.org
6. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 28-04-2017 20:15 CC De Breughel, Breewww.debreughel.be
7. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 27-04-2017 20:00 CC De Brouckere, Torhoutwww.ccdebrouckere.be
8. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 22-04-2017 20:30 c.c. Brasschaat, Brasschaatwww.brasschaat.be
9. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 21-04-2017 20:00 CC Nova, Wetteren
10. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 19-04-2017 20:00 CC Plomblom, Ninovewww.ccdeplomblom.org
11. L'étude (nu slaat de chaos toe) Tue 18-04-2017 20:00 g.c. De Kriekelaar, Schaarbeekwww.digitaalbrussel.vgc.be
12. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 08-04-2017 20:30 CC Palethe, Ocerpeltwww.palethe.be
13. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 07-04-2017 20:15 CC De Kruisboog, Tienenwww.dekruisboog.be
14. L'étude (nu slaat de chaos toe) [Schouwburg Rex]Sat 01-04-2017 20:15 c.c. 't Getouw , Molwww.getouw.be
15. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 31-03-2017 20:15 c.c. Casino, Houthalen-Helchterenwww.houthalen-helchteren.be
16. L'étude (nu slaat de chaos toe) Thu 30-03-2017 20:30 c.c. De Herbakker, Eeklowww.ccdeherbakker.be
17. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 29-03-2017 20:15 Liers Cultuurcentrum, Lierwww.lierscultuurcentrum.be
18. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 29-03-2017 20:15 Liers Cultuurcentrum, Lierwww.lierscultuurcentrum.be
19. L'étude (nu slaat de chaos toe) [Kleine theaterzaal]Tue 28-03-2017 20:00 c.c. Hasselt, Hasseltwww.cchasselt.be
20. L'étude (nu slaat de chaos toe) Sat 25-03-2017 20:00 CC Het Loo, Tesenderloowww.tessenderloo.be
21. L'étude (nu slaat de chaos toe) Fri 24-03-2017 20:30 CC Den Blank, Overijsewww.denblank.be
22. L'étude (nu slaat de chaos toe) [Theaterzaal]Thu 23-03-2017 20:15 CC De Steiger, Menenwww.ccdesteiger.be
23. L'étude (nu slaat de chaos toe) [Grote zaal]Wed 22-03-2017 20:15 Arenbergschouwburg, Antwerpenwww.arenbergschouwburg.be
24. L'étude (nu slaat de chaos toe) Mon 20-03-2017 20:15 CC De Bogaert, Sint- Truidenwww.debogaerd.be
25. L'étude (nu slaat de chaos toe) [Schouwburg]Sat 18-03-2017 20:00 30CC, Leuvenwww.leuven.be
26. L'étude (nu slaat de chaos toe) [première]Fri 17-03-2017 20:00 30CC, Leuvenwww.leuven.be
27. L'étude (nu slaat de chaos toe) Wed 06-05-2015 20:30 CC De Ploter, Ternatwww.ccdeploter.be
<< | menu