SPEELLIJSTEN: 

IK BEN MIJN STRAAT 2021
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH & MOKHALLAD RASEM
PRODUCTIE: TONEELHUIS, ANTWERPEN 

Buitenversie:
ZATERDAG 28 AUGUSTUS 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZATERDAG 28 AUGUSTUS 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 29 AUGUSTUS 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 29 AUGUSTUS 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZATERDAG 11 SEPTEMBER 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021 — 14U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021 — 17U00 — OP LOCATIE, ANTWERPEN

Zaalversie:
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021 — 20U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN (PREMIERE)
VRIJDAG 22 OKTOBER 2021 — 19U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
ZATERDAG 23 OKTOBER 2021 — 19U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
ZONDAG 24 OKTOBER 2021 — 15U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021 — 20U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
DONDERDAG 28 OKTOBER 2021 — 20U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPE
VRIJDAG 29 OKTOBER 2021 — 20U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021 — 20U00 — BOURLAZOLDER, ANTWERPEN
MAANDAG 17 JANUARI 2022 — 20U15 — C-MINE, GENK
MAANDAG 24 JANUARI 2022 15u -  EEKLO (schoolvoorstelling)
DINSDAG 25/01/2022 15u – EEKLO (SCHOOLVOORSTELLING)
VRIJDAG 28 JANUARI 2022 — 20U00 — CC DE STER, WILLEBROEK


PARADISE BLUES 2019
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH
VERTALING NAAR HET ENGELS: SARA VERTONGEN & PAUL EVANS
PRODUCTIE: HET NIEUWSTEDELIJK, LEUVEN

2019-10-24 try-out - Het nieuwstedelijk- Kleine Zaal - Leuven
2019-11-12 try-out - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
2019-11-13 -try-out - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
2019-11-14 - 20u00 - première - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
2019-11-15 - 20u00 vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk- Grote Zaal - Leuven
2019-11-16- 20u00 - vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk- Grote Zaal- Leuven
2019-11-21- 20u15- vrije voorstelling - C-mine cultuurcentrum - grote zaal - Genk
2019-11-29- 19u45 - CC Den Blank -  Overijse
2019-11-29 - 20u30 - vrije voorstelling - CC Den Blank - Overijse
2019-12-06 - 20u30 - vrije voorstelling- Arenbergschouwburg - Kleine Zaal, Antwerpen
2019-12-10- 20u15 - vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk - De Nieuwe Zaal - Hasselt
2019-12-11 - 20u15 - vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk - De Nieuwe Zaal - Hasselt
2019-12-14 - 20u00 - De Vieze Gasten - Gent
2019-12-18 - 20u00 - vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
2019-12-19 - 20u00 - vrije voorstelling - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
2019-12-20 - 20u00 - Dernière - Het nieuwstedelijk - Grote Zaal - Leuven
7/01/21 - 20u00 De Muze- Heusden-Zolder (geannuleerd wegend covid)
14/01/21 - CC Het Perron - Ieper (geannuleerd wegens covid)
15/01/21- CC Brasschaat (geannuleerd wegens covid)
19/01/21- C-mine Genk (geannuleerd wegens covid)
20/01/21- Het Nieuwstedelijk - Grote zaal (geannuleerd wegens covid)
21/01/21 - Het Nieuwstedelijk- Grote zaal  (geannuleerd wegens covid)
25/01/21 - Utrecht - NL  (geannuleerd wegens covid)
28/01/21- Het Nieuwstedelijk - De Nieuwe zaal - Hasselt (geannuleerd wegens covid)
29/01/21 - Het Nieuwstedelijk - De Nieuwe zaal - Hasselt(geannuleerd wegens covid)
6/02/21 - De Factorij- Zaventem (geannuleerd wegens covid)
5/03/21- De Steiger -Menen (geannuleerd wegens covid)
 
 
DEN BEER HEEFT MIJ GEZIEN 2019-2020
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH, SOFIE PALMERS & SIEN EGGERS
PRODUCTIE: ARSENAAL/LAZARUS, MECHELEN

vr 22.02.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS première
za 23.02.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
ma 25.02.19 | 20:15 CC Sint-Pieters-Woluwe / W:Halll / inleiding om 19u20
do 28.02.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS i.s.m. Cultuurcentrum Mechelen
vr 1.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS i.s.m. Cultuurcentrum Mechelen
za 2.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS i.s.m. Cultuurcentrum Mechelen
zo 3.03.19 | 15:00 ARSENAAL/LAZARUS
wo 6.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
do 7.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
vr 8.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
za 9.03.19 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
ma 11.03.19 | 20:00 30CC Leuven / Schouwburg
di 12.03.19 | 20:00 30CC Leuven / Schouwburg / inleiding om 19u15 
vr 15.03.19 | 20:15 CC De Kruisboog Tienen
za 16.03.19 | 20:30 CC De Warandepoort Tervuren / inleiding om 19u30
wo 20.03.19 | 20:30 Cultuurcentrum Strombeek / inleiding om 20u
do 21.03.19 | 20:30 Cc Deurne
vr 22.03.19 | 20:30 CC Palethe Overpelt
za 23.03.19 | 20:00 CC Nova Wetteren / inleiding om 19u15
do 28.03.19 | 20:00 De Spil Roeselare / inleiding om 19u15
vr 29.03.19 | 20:30 CC Brasschaat / inleiding om 20u
za 30.03.19 | 20:15 CC Mortsel / Mark Liebrecht Schouwburg / inleiding om 19u15
do 4.04.19 | 20:15 / CC 't Getouw Schouwburg Rex Mol / nleiding om 19u30
do 25.04.19 | 20:30 Cc Het Bolwerk Vilvoorde inleiding om 19u30
za 27.04.19 | 20:15 CC Casino Beringen
do 2.05.19 | 20:15 cultuurcentrum Ieper / Het Perron / inleiding om 19u30
vr 3.05.19 | 20:30 Cultuurcentrum Den Blank Overijse / inleiding om 19u45
zo 5.05.19 | 20:15 Arenbergschouwburg Antwerpen / inleiding om 19u15
vr 9.08.19 | 20:30 TAZ#19 Oostende
za 10.08.19 | 14:30 TAZ#19 Oostende
za 10.08.19 | 20:30 TAZ#19 Oostende
wo 12.02.20 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
do 13.02.20 | 20:15 ARSENAAL/LAZARUS
vr 14.02.20 | 20:00 CCHA Hasselt
za 15.02.20 | 20:00 GC Den Bussel Keerbergen / inleiding om 19u15
wo 19.02.20 | 20:00 CC Belgica Dendermonde
do 20.02.20 | 20:00 CC De Branding Middelkerke / inleiding om 19u15
vr 21.02.20 | 20:30 GC De Wildeman Herent/ inleiding om 19u45 
za 22.02.20 | 20:30 GC Wildeman Herent/ inleiding om 19u45
do 5.03.20 | 20:30 CC Gildhof Tielt
vr 6.03.20 | 20:00 Cultuurcentrum Evergem - Stroming
za 7.03.20 | 20:15 cultuurcentrum Merksem
vr 13.03.20 | 20:00 cc Binder Puurs -> verplaatst wegens corona naar za 12.09.20
za 14.03.20 | 20:30 CC De Ploter Ternat -> verplaatst wegens corona naar do 10.09.20 
zo 15.03.20 | 20:00 c.c. De Abdij / Arjaantheater Geraardsbergen -> verplaatst
di 17.03.20 | 20:15 CC 't Aambeeld Aartselaar -> verplaatst wegens corona naar wo 16.09.20
za 21.03.20 | 20:00 Leietheater Deinze -> verplaatst wegens corona naar zo 20.09.20
vr 27.03.20 | 20:00 De Dijk Brugge -> verplaatst wegens corona naar vr 04.09.20
za 28.03.20 | 20:00 De Dijk Brugge -> verplaatst wegens corona naar za 25.09.20
zo 29.03.20 | 15:00 De Dijk Brugge -> geannuleerd wegens corona
vr 4.09.20 | 20:00 De Dijk Brugge > geannuleerd wegens corona
za 5.09.20 | 20:00 De Dijk Brugge -> geannuleerd wegens corona
zo 6.09.20 | 15:00 De Dijk Brugge -> geannuleerd wegens corona
do 10.09.20 | 20:00 c.c. De Abdij / Arjaantheater Geraardsbergen -> extra voorstelling!
do 10.09.20 | 20:30 CC De Ploter Ternat -> geannuleerd wegens corona
vr 11.09.20 | 20:00 c.c. De Abdij / Arjaantheater Geraardsbergen
za 12.09.20 | 20:00 cc Binder Puurs -> nieuwe datum i.p.v. vr 13.03.20
zo 13.09.20 | 20:00 cc Binder Puurs -> extra voorstelling! 
wo 16.09.20 | 20:15 CC 't Aambeeld Aartselaar -> nieuwe datum i.p.v. di 17.03.20 
do 17.09.20 | 20:15 CC 't Aambeeld Aartselaar -> extra voorstelling!
vr 18.09.20 | 20:00 Leietheater Deinze -> extra voorstelling!
za 19.09.20 | 20:00 Leietheater Deinze -> extra voorstelling!
zo 20.09.20 | 20:00 Leietheater Deinze -> nieuwe datum i.p.v. za 21.03.20


L’ETUDE 2017-2018
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH, SOFIE PALMERS & SIEN EGGERS
PRODUCTIE: 30CC SCHOUWBURG, LEUVEN

vrijdag 17 maart 2017 Leuven 30CC / Schouwburg 20.00
zaterdag 18 maart 2017 Leuven 30CC / Schouwburg 20.00
maandag 20 maart 2017 Sint-Truiden CC de Bogaard 20.15
woensdag 22 maart 2017 Antwerpen Arenbergschouwburg 20.15
donderdag 23 maart 2017 Menen CC De Steiger 20.15
vrijdag 24 maart 2017 Overijse CC Den Blank 20.30
zaterdag 25 maart 2017 Tessenderlo cultuurhuis/het LOO 20.00
dinsdag 28 maart 2017 Hasselt cultuurcentrum 20.00
woensdag 29 maart 2017 Lier Liers Cultuurcentrum 20.15
donderdag 30 maart 2017 Eeklo CC De Herbakker 20.30
vrijdag 31 maart 2017 Houthalen-Helchteren CC Casino 20.15
zaterdag 1 april 2017 Mol CC 't Getouw 20.15
vrijdag 7 april 2017 Tienen CC De Kruisboog 20.15
zaterdag 8 april 2017 Overpelt CC Palethe 20.30
dinsdag 18 april 2017 Schaarbeek GC De Kriekelaar 20.00
woensdag 19 april 2017 Ninove CC De Plomblom 20.00
vrijdag 21 april 2017 Wetteren CC Nova 20.00
zaterdag 22 april 2017 Brasschaat Cultuurcentrum 20.30
donderdag 27 april 2017 Torhout CC de Brouckere 20.00
vrijdag 28 april 2017 Bree CC De Breughel 20.15
zaterdag 29 april 2017 Gent Bij' De Vieze Gasten 20.30
dinsdag 2 mei 2017 Ieper Cultuurcentrum Het Perron 20.15
woensdag 3 mei 2017 Tongeren de VELINX 20.30
donderdag 4 mei 2017 Diest CC - Den Amer 20.30
vrijdag 5 mei 2017 Genk C-mine cultuurcentrum 20.15
zaterdag 6 mei 2017 Ternat CC De Ploter 20.30
woensdag 10 mei 2017 Hoogstraten Gemeenschapscentrum 20.15
donderdag 11 mei 2017 Vilvoorde cc Het Bolwerk 20.30
vrijdag 12 mei 2017 Tielt CC Gildhof 20.30
zaterdag 13 mei 2017 Herzele GC Steenoven 20.15
woensdag 17 mei 2017 Strombeek CC 20.30
donderdag 18 mei 2017 Oosterzele GC De Kluize 20.00
vrijdag 19 mei 2017 Aarschot CC Het Gasthuis 20.00
zaterdag 20 mei 2017 Halle CC 't Vondel 20.30
woensdag 24 mei 2017 Willebroek CC De Ster 20.15
zaterdag 27 mei 2017 Lokeren CC 20.15 
dinsdag 3 oktober 2017 Brussel Paleis voor Schone Kunsten 12.40
maandag 19 maart 2018 Ekeren Ekerse Theaterzaal 20.00
dinsdag 20 maart 2018 Ekeren Ekerse Theaterzaal20.00 
vrijdag 23 maart 2018 Zandvliet VC De Schelde 20.30
donderdag 29 maart 2018 Kraainem GC De Lijsterbes 20.30
zaterdag 31 maart 2018 Nazareth CC Nova 20.00
donderdag 12 april 2018 Dendermonde CC Belgica 20.00
vrijdag 20 april 2018 Borgerhout Rataplan 20.00
zaterdag 21 april 2018 Mortsel CC - schouwburg MLS 20.15
zaterdag 28 april 2018 Berlare CC Stroming 20.00
zaterdag 5 mei 2018 Oostduinkerke Het Bedrijf 20.30
woensdag 9 mei 2018 Schoten CC De Kaekelaar 20.00
donderdag 31 mei 2018 Eeklo Fifty-One Ladies Club Meetjesland 20.30
vrijdag 1 juni 2018 Merksem Cultuurcentrum 20.15


DAGEN ZONDER DATA 2014-2015
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH
PRODUCTIE: HET NIEUWSTEDELIJK
VERTALING NAAR HET ENGELS: SARA VERTONGEN & JESSA WILDEMEERSCH

donderdag 20 november 2014 - Oostende De Grote Post
vrijdag 21 november 2014 -  Oostende De Grote Post
dinsdag 25 november 2014 - Knokke-Heist Cultuurcentrum
zaterdag 29 november 2014 - Borgerhout Rataplan
maandag 8 december 2014 -  Sint-Pieters-Woluwe CC
donderdag 8 januari 2015  - Menen CC De Steiger 14:00
donderdag 8 januari 2015 - Menen CC De Steiger 20:00
dinsdag 20 januari 2015 - Ieper CCI-Het Perron
zaterdag 21 februari 2015 - Gent Bij' De Vieze Gasten
dinsdag 24 februari 2015 - Brussel Paleis voor Schone Kunsten
woensdag 25 februari 2015 - Leuven OPEK
donderdag 26 februari 2015 - Leuven OPEK
donderdag 26 februari 2015 - Leuven OPEK
vrijdag 27 februari 2015 - Leuven OPEK
zaterdag 28 februari 2015 - Leuven OPEK
maandag 9 maart 2015- Atlas Intersections Festival - Washington, DC

Maandag 09.10.2015 - CC Lokeren Lokeren
Donderdag 29.10.2015 - Bronks, Brussel
Donderdag 19.11.2015 - OPEK, Leuven
Donderdag 19.11.2015 - OPEK, Leuven
Vrijdag 20.11.2015 - OPEK, Leuven
Zaterdag 21.11.2015 - OPEK, Leuven
Donderdag 10.12.2015 - Het Gevolg, Turnhout
Vrijdag 01.12.2017 - OPEK, Leuven
Zaterdag 02.12.2017 - OPEK, Leuven
Vrijdag 08.12.2017 - CC De Breughel, Bree
Zaterdag 13.01.2018 - CC Den Blank, Overijse
Dinsdag 16.01.2018 - De Nieuwe Zaal, Hasselt
Woensdag 17.01.2018 - De Nieuwe Zaal, Hasselt


DES JOURS SANS DATES 2021
TEKST: JESSA WILDEMEERSCH
VERTALING NAAR HERT FRANS: KIM ANDRIGA & MIKE SEMS
PRODUCTIE: TEXTES SANS FRONTIERES, ESPACE BERNARD-MARIE KOLTES, METZ

03/12/21 MENUISERIE –MANCEUILLES
05/12/21 NEST – THIONVILLE
08/12/21 ESPACE KOLTES – METZ
10/12/21 VOLMERANGES
12/12/21 CENTAURE / LUXEMBOURG