Showreel Jessa Wildemeersch


Click on the link below to watch Jessa's showreel

https://vimeo.com/283812807
 
datetitletimelocation
Fri 22-02-2019 Den beer heeft mij gezien [première]  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Sat 23-02-2019 Den beer heeft mij gezien [première]  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Mon 25-02-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 WE:HALL, St. Pieters Woluwe
Thu 28-02-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Fri 01-03-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Sat 02-03-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Sun 03-03-2019 Den beer heeft mij gezien  15:00 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Wed 06-03-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Thu 07-03-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
Fri 08-03-2019 Den beer heeft mij gezien  20:15 ARSENAAL/LAZARUS, Mechelen
more (28 upcoming dates)